L`ORÉAL PARIS - INDEFECTIBLE 24H-MATT Foundation

/
0 Comments
Ahoj všichni!

Dnes bych Vám chtěla představit svého nového oblíbence! Stal se jím nový make-up od L`oréalu, INDEFECTIBLE 24H - MATT, který slibuje dokonalé zakrytí všech nedokonalostí a matující finiš. Je to drogérkový kousek, takže Vás rozhodně nezruinuje a tak je dostupný opravdu pro všechny.

Hi Everyone!

Today, I would like to introduce my new favorite! It is a recent foundation from L`oréal, INDEFECTIBLE 24H - MATT, which promises excellent coverage of all Your imperfections and also matt finish. It's a drugstore thing and it will definitely not ruin Your budget, so it is truly for everyone.




Začneme balením, protože to je opravdu praktické. Žádná skleněná lahvička, u které se bojím, že mi ji syn shodí a ona se rozbije (to se stalo s mým oblíbeným make-upem od Sensai...budiž mu země lehká), ale jednoduchá plastová tuba, která je super třeba i na cestování.

Let`s start with the packing, because it`s really practical. No glass bottles, that I am afraid that my son will break (it happened with my favorite foundation from Sensai...RIP), but a simple plastic tube, which is great even for traveling.




Texturu má tento make-up hutnější. Není to jeden z těch ultra lehkých vodiček, ale opravdu pořádný make-up. Toho jsem se z počátku bála, protože takovéto typy většinou dělají z obličeje masku. Ale to není ten případ. Vypadá opravdu přirozeně, lehce se roztírá a má skutečně dokonalé krytí. Navíc vydrží na pleti dloooouhé hodiny a stále s matným efektem. Takže pro všechny majitele mastnější aknózní pleti je toto MUST-HAVE!

Its texture is liquid foundation. It's not one of those ultra lightweight, but a really rich one. That's why I was feared from the beginning, because these types usually do the mask effect. But not in this case. It looks really natural, easily spread and it really has the perfect cover. Also lasting for a loooong hours and still with a matte finish. So for all owners of oily skin with acne - this is Your MUST-HAVE!




Jediné mínus je velmi malá škála barev. Obvykle používám nejsvětlejší odstíny, ale tentokrát byl ten nejsvětlější do růžova, takže jsem sáhla po druhém největlejším tz. č. 13 BEIGE ROSE. Není tak úplně se žlutým podtónem, jak bych potřebovala, ale docela sedí mé už lehce opálené pleti. Pokud bych jej ale měla používat v jiném ročním období, tak bych si asi nevybrala. Bohužel další odstíny (a že jich bohužel není mnoho) jsou už na mě až příliš tmavé. Ale snad se do té doby tato rodinka ještě rozroste o další :)

The only minus is a very small range of colors. I usually use the lightest shades, but this time the lightest was quite pink, so I reached for the second one no. 13 BEIGE ROSE. Not quite yellow undertone as I needed, but goes well with my already slightly tanned skin. If I had to use it in another season, I would probably not choose any. However, other colors (and there are unfortunately not so many) are too dark for me. But perhaps in the meantime, this little family will grow up a little bit :)


Já jej kupovala v Německu a vyšel mě na necelých 12 eur. V ČR tuším vychází nějak těsně pod 300 Kč.

I bought it in Germany for about 12 euros and I think it is just under 300 CZK in the Czech republic.



Pusu K.  


You may also like

Žádné komentáře:

About Us

Moje fotka
We are one Czech family living in Karlsruhe, Germany and writing a blog about how to be an active woman/man, while having a little kid:)...It's a blog about life, fashion, movies, music, traveling, family & having fun...
Používá technologii služby Blogger.